Zawody wędkarskie Słupia maj 2023r.

o puchar Dyrektora Leśnego Zakładu Doświadczalnego w Rogowie

Zapraszamy na zawody wędkarskie wszystkich pracowników i studentów Wydziału Leśnego SGGW oraz pracowników LZD w Rogowie.

Zawody odbędą się 13 maja (sobota) 2023 roku na stawie nr 1 Łowiska Słupia koło Jeżowa. Dojazd z Jeżowa na północ, drogą (nr 705) w stronę Skierniewic, po 4,9 km (Słupia) tuż przy końcu miejscowości, skręcamy w prawo (zielony drogowskaz na Gzów) i od razu znowu w prawo, koło remizy strażackiej, wąskim asfaltem, aż po prawej stronie ukażą się stawy. Następnie skręcamy w prawo w pierwszą, gruntową drogę prowadzącą do miejsca zbiórki (namiary GPS: N51°51’00.1”, E19°58’39.1”).

Organizatorem zawodów jest Łowisko Wędkarskie „Słupia”. Ze strony SGGW, przedstawicielem organizatora jest prof. Jerzy Borowski, pracownik INL oraz Wydziału Leśnego SGGW.

Zawody odbywają się pod patronatem mgr. inż. Grzegorza Wasilewskiego, Dyrektora Leśnego Zakładu Doświadczalnego SGGW w Rogowie.

Szczegółowe informacje znajdują się tutaj >>>