Zawody wędkarskie o puchar Dziekana Wydziału Leśnego SGGW październik 2024r.

Zapraszamy na zawody wędkarskie wszystkich pracowników i studentów Wydziału Leśnego SGGW oraz pracowników LZD w Rogowie oraz pracowników RZD w Żelaznej.

Zawody odbędą się 12 października (sobota) 2024 roku na stawie wędkarskim należącym do RZD w Żelaznej. Dojazd z Głuchowa (trasa 72): jadąc od strony Warszawy, na rondzie skręcamy w prawo, na Skierniewice; za 11 km. będzie Żelazna, gdzie za strażą pożarną i przystankiem autobusowym skręcamy w prawo; parkujemy w okolicy końca boiska piłkarskiego lub szkoły podstawowej (na przeciwko). Do stawu prowadzi droga gruntowa (ok. 80 m.) wzdłuż krótszego boku boiska.

Współorganizatorem zawodów jest Rolniczy Zakład Doświadczalny w Żelaznej. Ze strony SGGW, przedstawicielem organizatora jest prof. Jerzy Borowski, pracownik INL oraz Wydziału Leśnego SGGW.

Zawody odbywają się pod patronatem Pani Prof. dr hab. Marty Aleksnadrowicz-Trzcińskiej, Dziekana Wydziału Leśnego SGGW w Warszawie.

• Liczba zawodników jest ograniczona i nie może przekroczyć 15-stu. O udziale w zawodach decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Zgłoszenia należy przesyłać na adres: jerzy_borowski@sggw.edu.pl lub telefonicznie: 695265118, do 10 października (czwartek). W przypadku skompletowania listy zawodników w terminie wcześniejszym, nowo zgłaszający się do zawodów zostaną poinformowani o braku miejsc.

Po zakończeniu zawodów i wręczeniu pucharu oraz nagród, o godz. 1530 wystartuje biesiada regeneracyjna, na terenie LZD w Rogowie (wiata na tyłach bursy studenckiej „Jodełka”).

Więcej informacji znajduje się tutaj >>>> Regulamin konkursu