Zawody wędkarskie o puchar Dziekana Wydziału Leśnego SGGW wrzesień 2023r.

Zapraszamy na zawody wędkarskie wszystkich pracowników i studentów Wydziału Leśnego SGGW oraz pracowników LZD w Rogowie.

Zawody odbędą się 30 września (sobota) 2023 roku na stawie nr 2 Łowiska Słupia koło Jeżowa. Dojazd z Jeżowa na północ, drogą (nr 705) w stronę Skierniewic, po 4,9 km (Słupia) tuż przy końcu miejscowości, skręcamy w prawo (zielony drogowskaz na Gzów) i od razu znowu w prawo, koło remizy strażackiej, wąskim asfaltem, aż po prawej stronie ukażą się stawy. Następnie skręcamy w prawo w pierwszą, gruntową drogę prowadzącą do miejsca zbiórki (namiary GPS: N51°51’00.1”, E19°58’39.1”).

Organizatorem zawodów jest Łowisko Wędkarskie „Słupia”. Ze strony SGGW, przedstawicielem organizatora jest prof. Jerzy Borowski, pracownik INL oraz Wydziału Leśnego SGGW.

Zawody odbywają się pod patronatem Pani Prof. dr hab. Marty Aleksandrowicz-Trzcińskiej, Dziekana Wydziału Leśnego SGGW w Warszawie.

Szczegółowe informacje znajdują się tutaj >>>

fot. Marek Sławski